Naše firma

Značka LabyrintIE a výroba interaktivních exponátů je součástí tradičních aktivit liberecké firmy FAIR PLAY TREND, a. s.
působící v zábavním průmyslu již od roku 1990. Firma má tak mnoho zkušeností s výrobou, distribucí a servisem zábavních
zařízení a disponuje rozsáhlou sítí servisních středisek po celé České republice.

V souladu s požadavky trhu se firma Fair Play Trend v roce 2009 rozhodla založit sekci interaktivních exponátů, které
od roku 2015 nabízí pod obchodní značkou LabyrintIE. V roce 2019 přešly veškeré obchodní aktivity spojené se značkou LabyrintIE pod firmu VIKTORIAPLAY, a.s.

Cílem LabyrintIE je vybavit našimi exponáty školy, muzea, firmy a turistické cíle. Chceme v lidech probouzet kreativní duše,
vyměnit nudu ve vzdělávání za zážitky a radost z poznání a smysluplně doplnit volnočasové aktivity.

Specializujeme se na implementaci interaktivity do stávajících pasivních expozic, na oživení interiérů a na originální péči o klienty, zaměstnance, návštěvníky a žáky škol. Zkušenosti máme i s kompletní realizací rozsáhlých expozic. Expozice designově a tematicky vyladíme tak, aby měly tu správnou atmosféru. Naši práci můžete vidět mimo jiné v libereckém science centru iQlandia. Našimi exponáty jsme vybavili i druhé liberecké vzdělávací centrum – iQpark. Na zakázku vyrábíme ale i menší výstavy, včetně výstav putovních, které lze využít pro propagaci vaší firmy nebo aktivity u širšího spektra potenciálních zájemců.

Klademe důraz na osobní přístup, kvalitu materiálu a následný servis. Exponáty sami vyvíjíme, hledáme inovativní postupy a materiály a díky tomu jsou naše produkty cenově dostupné.