Naše produkty

Co je to interaktivní exponát?

Interaktivní exponát v našem podání znamená nástroj nebo hračku, která zaujme na první pohled, donutí návštěvníka zastavit se a zapojí ho do hry. Zapojení neboli interakce je vždy intuitivní, zábavné a v ideálním případě i poučné.

VZDĚLÁVACÍ interaktivní exponáty nechají ožívat přírodní i humanitní vědy, přináší zážitek z poznání a probouzí touhu dozvědět se víc o světě kolem nás. Aktivní interakce s fyzikálními a dalšími jevy a s technologiemi je efektivní metodou vzdělávání, stimuluje zájem o vědu a motivuje ke studiu přírodních a technických oborů.

ZÁBAVNÉ interaktivní exponáty jsou ideálním využitím volného času. I s nimi je třeba zapojit mozkové buňky, přesto má ale návštěvník pocit, že relaxuje, skvěle se baví a dobíjí energii.

Převážná většina našich produktů kombinuje obě tyto složky – vzdělávání i zábavu.

Komu jsou interaktivní exponáty určeny?

O naše produkty by měli mít zájem všichni majitelé, ředitelé, provozovatelé a marketingoví manažeři, kteří chtějí svou firmu, organizaci nebo jakýkoli jiný prostor oživit. Všichni ti, kteří mají na starost péči o zákazníky, PR firmy nebo jsou zodpovědní za pocit z pobytu, by měli využít potenciál interaktivních exponátů jako originálního interiérového vybavení, vybavení pro radost, pro dlouhé chvíle nebo pro zpestření volnočasových aktivit.

Interaktivní exponáty mají široké využití a pobaví jak děti, tak dospělé. Proto se hodí do škol, volnočasových center, muzeí a výstavních prostor, pro technicky zaměřené kroužky, k propagaci nedostatkových oborů, do firemních chill-out zón, informačních i nákupních center, seniorských zařízení, na hrady a zámky, do zoologických a botanických zahrad, do nemocnic, hotelů a na nádraží.

Katalog exponátů